Step into E-Export, Make a Difference in Your Industry!

Cross the country borders with our different integration solutions!

E-Export Packages

Every day, hundreds of brands open their services and products to the whole world with the help of e-export sites and increase their profit rates every year. In order not to be left behind in this powerful race, make a good start to e-export with the advantageous e-export packages we offer you.

Try 15 Days Free!
tergan-logo kumtel-logo tarik-ediz-logo imza-logo bonfilet-logo gangza-logo dr-yusuf-topal-logo addis-ababa-logo
tergan-logo kumtel-logo tarik-ediz-logo imza-logo bonfilet-logo gangza-logo dr-yusuf-topal-logo addis-ababa-logo
cloche-new-logo tiah-logo nature-gida-logo tektasart-logo morrez-logo ice-diamond-logo taksimmix-logo up-up-logo
12 Installments in Advance Price for All Packages

E-İhracat Paketleri Hakkında

Günümüzde e-ticaret girişimcilerinin, web siteleri aracılığıyla elektronik ortamda ihracat yapması mümkündür. Genel tanımı ile e-ihracat, yurt dışından online olarak verilen siparişleri, ihracat kuralları çerçevesinde müşterilere ulaştırmak anlamına gelir. Genellikle e-ticaret sektöründe hizmet veren girişimciler, yurt dışına açılarak ürünlerini yurt dışı pazarında da satmayı arzu eder. Buna karşılık ürünlerini yurt dışına taşımak isteyen girişimciler, yabancı pazarlarda çeşitli zorluklarla karşılaşılabilir. Ancak yine de günümüzde uluslararası alanda online satış yapmak, geçmiş dönemlere göre çok daha kolaydır. Ayrıca bu noktada e-ihracat paketleri devreye girer. E-ihracat paketleri, ödeme yöntemleri, nakliye seçenekleri, SEO ve müşteri hizmetleri gibi birçok konuda kolaylık sağlar. Bu doğrultuda sitemizde e-ihracat pro, e-ihracat pro plus ve e-ihracat premium şeklinde çeşitli paketler mevcuttur. Bu tarz ihracat paketlerinin özelliklerini inceleyerek şirketiniz için uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Üstelik bu alanda opsiyonel seçeneklerden de yararlanmanız mümkündür. Bu sayede ise e-ihracat siteleri aracılığıyla tüm dünyaya açılabilir ve kâr oranlarınızı her geçen yıl daha fazla artırabilirsiniz.

E-İhracat Paketleri Özellikleri

E-ihracatla yurt dışına satış yapmak oldukça avantajlıdır. Bu sayede daha çok tüketiciye ulaşarak, kazanç oranınızı hızlı bir şekilde artırmanız mümkün hale gelir. Genel olarak e-ihracat sisteminde, hem tüketicilere hem de firmalara ürün satışı yapılır. Bununla birlikte ödemeler döviz bazında alındığı için kâr oranı daha yüksektir. Ayrıca sağlık gibi alanlar dışında kalan ürün grupları için genellikle ekstra bir sertifika gerekmez. Üstelik e-ihracatta vergi muafiyeti imkânı da bulunur. Ancak tüm bu avantajların yanı sıra e-ihracat yapmanın zorlu tarafları da vardır. Bu noktada e-ihracat paketleri seçeneklerinden yararlanarak bu süreci çok daha zahmetsiz bir hale getirebilirsiniz. E-ihracat paketleri pek çok farklı özelliğe sahiptir. Sitemizde bu alanda üç çeşit paket mevcuttur. Üç paketin de ortak özellikleri kapsamında; gelişmiş sipariş yönetimi, gelişmiş ürün ve kullanıcı yönetimi, ödeme sistemleri, tasarım yönetimi, pazarlama ve SEO yönetimi gibi hizmetlerden söz etmek mümkündür. Ayrıca buna ek olarak üç paketin de içeriğinde sınırsız e-posta hesabı, web alanı, bulut, SSL sertifikası, kolay kullanılabilen yönetim paneli, raporlama, kargo takip sistemi gibi özellikler yer alır. Şirketiniz için en uygun e-ihracat paketini seçerek, uluslararası alanda kazanç sağlamanın ilk adımını atabilirsiniz.

E-İhracat Paketleri Seçeneklerinin Sağladığı Avantajlar

E-ihracat paketleri pek çok açıdan fayda sağlar. Bu alanda sitemizde yer alan üç pakette gelişmiş sistemlere sahiptir. Ayrıca hazır bir şekilde satışa sunulan bu paketlerin içeriği, opsiyonel özellikler sayesinde kişi ve şirketlerin taleplerine bağlı olarak değiştirebilir ve yeniden yapılandırılabilir. u gibi e-ihracat paketleri sayesinde zahmetsiz ve hızlı bir şekilde e-ihracat sisteminizi kurabilirsiniz. Bununla birlikte sitemizde yer alan her bir paket, gelişmiş özelliklere sahiptir. Paketlerin sağladığı avantajlar kapsamında ürün yönetimi, kategori yönetimi, güçlü sipariş altyapısı, üyeliksiz alışveriş, toplu sipariş yazdırma, siparişle müşterinin puan toplaması, ödeme sistemlerindeki kolaylık gibi noktaları sıralamak mümkündür. Ödeme sistemlerinde; havale ile ödeme, kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme, 3D secure ile ödeme, Iyzico ile ödeme ve PayPal ile ödeme gibi birçok seçenek bulunur. Bu da kullanıcılar için büyük kolaylık demektir. Ayrıca bu tarz ihracat paketleri kapsamında yer alan gelişmiş raporlama hizmeti, en çok satan ürünlerin raporlanması, ürün stok raporu gibi çeşitli raporlar da e-ticaret siteleri için avantajlıdır. Sitemizde yer alan, gelişmiş özelliklere sahip e-ihracat paketleri sayesinde, yurt dışına açılabilir ve kazancınızı çoğaltarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

See More
Omni-Channel E-Ticaret is at OmniEticaret!

In addition to a solid and reliable infrastructure, a user-friendly design and interface to reach your target audience, You need marketing methods managed with the right strategy. You are in the right place for this.

back to top
Filters