GittiGidiyor Entegrasyonu

gittigidiyor logo

Gittigidiyor e-ticaret sitesi Türkiye’nin en büyük platformlarından biridir. 2001 yılında yayın hayatına başlayan ve yıllara dayanan geçmişiyle öncü pazar yerlerinden biri olan GittiGidiyor.com, global e-ticaret devi eBay’in bünyesine katıldıktan sonran sektöründe liderlik konumunu daha da güçlendirerek her geçen gün büyümeye devam etti. Her ay ortalama 70 milyon ziyaretçi ve yaklaşık 20 milyondan fazla üyesiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri olan GittiGidiyor.com , avantajlı fiyatları ile milyonlarca ürüne ev sahipliği yapmaktadır. Bireysel satıcılar, kobiler ve büyük işletmelerin mağaza açarak ürünlerini milyonlarca kişiye güvenli olarak satma avantajı yakalamaktadır. Gittigidiyor bünyesinde bulunan satıcılar, Gittigidiyor.com’un şartlarına uygun olarak istedikleri gibi ürünlerini satışa sunabilmektedir.

GittiGidiyor Mağaza Başvurusu

Gittigidiyor markalara, özel olarak reyonlar oluşturabilme imkanız sunmaktadır. Gittigidiyor.com’da mağaza açmak ve satıcı olarak yer almak için başvuru yapıp, şirket evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında başvurunuzun olumlu sonuçlanmasıyla satıcı mağazanız aktif edilecektir.

OmniTicaret GittiGidiyor Entegrasyonu

OmniTicaret GittiGidiyor ile API entegrasyon sağlayarak, tam entegre şeklinde çalışmaya başlayan ilk firmalardandır. API Entegrasyonu sayesinde ürün ve sipariş bilgileriniz karşılıklı olarak GittiGidiyor ve OmniTicaret paneliniz arasında aktarılmaktadır. API süreç işlemleri bir göreve bağlanarak günlük, periyodik(dakika,saat), aylık, haftalık olarak tamamlanır ve çalışmaya devam eder. OmniTicaret GittiGidiyor entegrasyonu aşağıdaki özelliklere sahiptir.

  • Ürün bilgileri oluşturulur ve periyodik olarak güncellenir.
  • Ürün resimleri ve özellikleri oluşturulur ve periyodik olarak otomatik güncellenir.
  • Gittigidiyor listeleme özellikleri OmniTicaret paneli içinden ayarlanabilir.
  • Ürün varyantları (renk-beden,özel) tanımları oluşturulur güncellenir.
  • Stok, fiyat bilgileri otomatik güncellenir.
  • Sipariş bilgileri OmniTicaret Panelinize aktarılır.
  • Gönderi kodu ve durumu güncellenir.
  • Sipariş durum bilgileri güncellenir.

Tüm Pazaryeri Entegrasyonlarımız