Morhipo Entegrasyonu

morhipo logo

Boyner Holding çatısı altında 2011 yılında kurulmuş olan Morhipo, Türkiye’de ilk defa yeni sezon ürünleri, yüksek indirim oranlarına sahip olan kampanyalarla tek bir site altında birleştirmiştir. Erkek giyimden, kadın giyime bir çok kategoriyi bünyesinde barındıran Morhipo, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak üzere, yayın hayatına devam etmektedir.

Morhipo platformu sayesinde, satış yapmak isteyen firmalar ürünlerini sisteme ekleyebiliyor ve satış yapmaya başlayabiliyorlar. Entegre çalışan e ticaret sistemimiz sayesinde ürünlerinizi kolaylıkla Morhipo üzerinden satışa çıkarabilirsiniz.

Morhipo Mağaza Başvurusu

Morhipo.com’da mağaza açarak hemen satışa başlamak ve milyonlarca kullanıcıya ulaşmak için firmaya iş ortaklığı(Satıcı) başvurusu iletebilirsiniz. Başvuru sonrasında sizden şirket evraklarınızı göndermeniz istenecektir. Evrak gönderiminden sonra, süreç olumlu sonuçlanırsa satıcı mağazanız aktif edilecektir. Daha sonrasında OmniTicaret paneliniz ile API entegrasyonu yaparak satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

OmniTicaret Morhipo Entegrasyonu

OmniTicaret morhipo.com ile gelişmiş API entegrasyonu yapan ilk firmalardan biridir. Stok, fiyat resim vs. gibi bilgiler bir göreve bağlanarak günlük, periyodik(dakika,saat), aylık, haftalık olarak otomatik çalışır. OmniTicaret morhipo.com entegrasyonu aşağıdaki özelliklere sahiptir.

  • Ürün bilgileri oluşturulur ve güncellenir.
  • Ürün resimleri ve özellikleri oluşturulur güncellenir.
  • Ürün varyantları (renk-beden,özel) tanımları oluşturulur güncellenir.
  • Stok, fiyat bilgileri otomatik güncellenir.
  • Sipariş bilgileri OmniTicaret Panelinize aktarılır.
  • Gönderi kodu ve durumu güncellenir.
  • Sipariş durum bilgileri güncellenir.

Tüm Pazaryeri Entegrasyonlarımız