About Us

OMNİ TİCARET, YENİ NESİL E-TİCARET

E-ticaret yani elektronik ticaret; internet üzerinden satış yapan işletmeleri ifade eder. İşletmedenTüketiciye (B2C) ve İşletmeler Arası (B2B) olmak üzere iki temel e-ticaret şekli vardır. Eticareti, ister tedarikçiler arasında ister nihai tüketicilere yönelik yapabilirsiniz. Bir e ticaret sitesini tek başına kurmanın zorluğunu anlıyoruz. E ticaret sitesi kurmak adınayapacağınız onlarca karmaşık işlemi, yorucu mesai saatlerini, sistemi anlamak konusunda uzunsaatler çalışmak zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyoruz! Biz, sizin ihtiyacınızı tam olarakbiliyoruz! Sizlerin işini kolaylaştırmak adına e ticaret sitelerinizi sizin için en iyi ve en kullanışlışekilde tasarlıyoruz. Yılların birikimi ve tecrübesi ile ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, beklentilerinizive hedeflerinizi analiz ediyoruz.

Bunlara uygun tasarımlar ile hayatınızı kolaylaştırmayıamaçlıyoruz.Kullanıcı dostu tasarımlara ve arayüze sahip, ürün kategorizasyonunun en optimize şekildeyapıldığı, SEO dostu hale getirildiği, ürün sayfalarının en ergonomik şekilde tasarlandığı, ürün,sipariş ve sevkiyat takibinin yapıldığı, responsive tasarımların öne çıktığı, markalaşma sürecininyönetildiği, doğru ve etkin dijital pazarlama tekniklerinin kullanıldığı ve başarılı ödemealtyapılarının sisteme entegre edildiği bir e ticaret sitesi artık imkansız değil! Amacımız ve hedefimiz, sıfır sorun politikasıdır. Müşterilerimizin e ticaret yaparken herhangibir sorun ile karşılaşmaması için e ticaret paketlerimizi kurmanın yanı sıra, tüm bu süreçteonlara destek de veriyoruz. Güvenli, kolay ve kullanışlı e-ticaret için Omni E-Ticaret hep sizinle…

Analiz ve Strateji Belirleme

Sizi iyi tanıyoruz. Sektörünüz ve markanız için detaylı bir analiz yaparak stratejinizi belirlemede yardımcı oluyoruz.

Tasarım, UI & UX

Mecvut temalarımız ile size en yakın tasarımı kolay ve hızlı bir şekilde bulmanızı sağlıyoruz.

SEO Dostu Altyapı

Sitenizin arama motorlarındaki performansını en olumlu yönde etkileyecek yazılım ve arayüz altyapısını sunuyoruz.

Özel Teknik Destek

Ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için yakından ilgileniyor.

Hedef kitlenize ulaşmak için sağlam ve güvenilir bir altyapı, kullanıcı dostu bir tasarım ve arayüzün yanında, doğru bir strateji ile yönetilen pazarlama metotlarına ihtiyacınız var.
Bunun için doğru yerdesiniz

Omni-Channel E-Ticaret is at OmniEticaret!

In addition to a solid and reliable infrastructure, a user-friendly design and interface to reach your target audience, You need marketing methods managed with the right strategy. You are in the right place for this.

back to top
Filters