Blog Filters
Picture for blog post Yurtiçi Kargo Entegrasyonu
Tuesday, 4 April 2023

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin lider kargo firmalarından biridir. 1997 yılında kurulan firma bugüne kadar büyümesini her geçen gün sürdürmüş ve Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu’nun (FIATA) da üyesidir. Günümüzde onlarca bölge müdürlüğü ve aktarma merkezleri ile hizmet vermeye devam eden kargo firması, binlerce şube ve çalışanı ile birlikte Türkiye’nin 81 iline kargo dağıtımı yapmaktadır. Binlerce araçlık filosu ile en hızlı kargo dağıtım ağına sahip olan firmalardan biridir.

Yurtiçi Kargo Başvurusu

Yurtiçi Kargo ile anlaşma yaparak ürünlerinizi uygun ücretler ile hızlı olarak göndermek için; yurtiçi kargonun bölge müdürlükleri ile veya size en yakın yurtiçi kargo şubesi ile görüşmeniz yeterlidir. Firma evraklarınızın gönderilmesi sonrasında sözleşmenizin onaylanmasından hemen sonra hemen kargo gönderimi yapmaya başlayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo ve Omni E-Ticaret paneliniz arasında API entegrasyonun yapıldıktan sonra; takip kodunun sisteme işlenmesi, kargo takibi, kargo teslim bilgisi, süreç içindeki gönderinin durum değişlikleri otomatik olarak yönetilir. Gönderdiğiniz siparişlerin, kargo durumu takip etmeniz gerekmez. Entegrasyon sizin için bunu yapmaktadır.

  • Gönderi bilgileri otomatik iletilir.
  • Sipariş hazırlanır ve Barkod çıktısı ile teslim edilir.
  • Kargo takip kodu otomatik alınır.
  • Şablonlara göre otomtik sms, email ile bilgilendirilir.
  • Pazaryeri(N11, Gittigidiyor) siparişi ise gönderi durumu ve kodu güncellenir.
  • Üyeler ve site yöneticileri gönderi takibi yapabilir.
  • Teslim alındı bilgisi alınır ve sipariş kapatılır.

Tüm Kargo Entegrasyonlarımız

Ramazan Akyol - E Ticaret Yöneticisi

Leave your comment

back to top
Filters